Personvern
×
Merk: Dette nettstedet bruker informasjonskapsler (cookies).
Merk: Dette nettstedet bruker informasjonskapsler (cookies).
Se retningslinjer
Jeg forstår
Startside
Personside
Etterkommere av Berit Andersdatter Melby
Skriv ut
Logg inn
Generasjoner
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standard
(current)
Kompakt
Vertikalt
Bare Tekst
Generasjon Format
Tabeller
PDF
NB: Du må kanskje dra eller bla ned for å se hele treet.
Berit Larsdatter Syrstad
1819-
Berit Larsdatter Syrstad
F:
1819
Råbygda, Skaun
Even P. Syrstad
Karen Knutsdatter Ulvan
1862-1953
Karen Knutsdatter Ulvan
F:
30 Mar 1862
Solstad, Skaun
D:
13 Mar 1953
69/018 Solbakken, Ulvan, Ulvøya, Hitra
Jørgen Edvard Olsen Ulvan
1857-1926
Jørgen Edvard Olsen Ulvan
F:
29 Mai 1857
84/1, Akset, Fjellværsøya, Hitra
G:
1 Jun 1882
Fillan kirke, Fillan, Hitra
D:
4 Des 1926
69/003 (under 3) Ulvan, Ulvøya, Hitra
Ludvig Knudsen Syrstad
1864-
Ludvig Knudsen Syrstad
F:
1864
Frol, Levanger, Nord-Trøndelag
Lovise Kristine Knutsdatter
1869-1958
Lovise Kristine Knutsdatter
F:
18 Okt 1869
Ulvan, Ulvøya, Hitra
D:
1958
Trondheim
Johannes Danielsen
1874-1948
Johannes Danielsen
F:
21 Nov 1874
Levanger
D:
1948
Trondheim
Knut Larsen Syrstad, tømmermann og jordarbeider
1825-Ja
Knut Larsen Syrstad, tømmermann og jordarbeider
F:
28 Sep 1825
Skaun
D:
Ja
Karen Larsdatter Solstad
1834-1880
Karen Larsdatter Solstad
F:
23 Jan 1834
Skaun
G:
31 Okt 1862
D:
2 Jun 1880
Selvågan, Ulvøya, Hitra
Berit (den yngre) Larsdatter Syrstad
1829-
Berit (den yngre) Larsdatter Syrstad
F:
1829
Råbygda, Skaun
Ole Olsen Syrstadrena
Kirsti Larsdatter Syrstad
1832-
Kirsti Larsdatter Syrstad
F:
1832
Skaun
Bent Ingebrigtsen Fossløkken
Lars Andersen
1857-
Lars Andersen
F:
1857
Skaun
Eli Larsdatter Syrstad
1835-
Eli Larsdatter Syrstad
F:
1835
Skaun
Anders
Ingebrigt Johnsen Rø
1862-
Ingebrigt Johnsen Rø
F:
2 Sep 1862
Skaun
Johannes Johnsen Rø
1870-
Johannes Johnsen Rø
F:
1870
Skaun
Karen Johnsdatter Rø
1872-
Karen Johnsdatter Rø
F:
1872
Skaun
Jon Ingebrigtsen Rø
Sigrid Martinusdatter Sletta
1853-
Sigrid Martinusdatter Sletta
F:
18 Sep 1853
Orkdal
Ole Hansen Sletta
Ca 1849-
Ole Hansen Sletta
F:
Ca 1849
Sletta, Aure
G:
Ja
Lars Martinusen Sletta
1856-
Lars Martinusen Sletta
F:
1856
orkdal
Karen Pauline Martinusdatter Sletta
1859-
Karen Pauline Martinusdatter Sletta
F:
1859
Aure, Møre og Romsdal
Pauline Martinusdatter Sletta
1864-
Pauline Martinusdatter Sletta
F:
1864
Aure, Møre og Romsdal
Marit Larsdatter Syrstad
1922-1910
Marit Larsdatter Syrstad
F:
15 Sep 1922
Skaun
D:
Etter 1910
Aure, Møre og Romsdal
Martinius Pedersen Togstadløkken
1827-1899
Martinius Pedersen Togstadløkken
F:
10 Jul 1827
Orkdal
G:
11 Apr 1853
Orkdal kirke
D:
1876-1899
Aure, Møre og Romsdal
Lars Knudsen Syrstad
1799-1862
Lars Knudsen Syrstad
F:
1799
Aunhaugen, Råbygda, Skaun
D:
1862
Syrstadberget, Skaun
Kari Haldorsdatter Melby
1796-1868
Kari Haldorsdatter Melby
F:
1796
Syrstadgjerdet, Skaun
D:
1868
Røa, Skaun
Berit Andersdatter Melby
1770-1861
Berit Andersdatter Melby
F:
1770
D:
1861
Knut Larsen
1770-1838
Knut Larsen
F:
1770
D:
1838