Personvern
×
Merk: Dette nettstedet bruker informasjonskapsler (cookies).
Merk: Dette nettstedet bruker informasjonskapsler (cookies).
Se retningslinjer
Jeg forstår
Startside
Personside
Etterkommere av Anna Cathrine Hansdatter Wesling
Skriv ut
Logg inn
Generasjoner
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standard
(current)
Kompakt
Vertikalt
Bare Tekst
Generasjon Format
Tabeller
PDF
NB: Du må kanskje dra eller bla ned for å se hele treet.
Nikolai Martin Irgens
Henning Irgens
Gjertrud Madsdatter Hage
Hendrich Irgens
Christian Fredrik Irgens
Peter Andreas Irgens
Anne Cathrine Johannesdatter Irgens
Peder Jacobsen Rosted, sorenskriver til Inderøy
Anna Margaretha Johannesdatter Irgens
herr Johannes I Irgens, sogneprest i Holtålen
Helle Andrea Hagerup
Gjertrud Kristine Irgens
Elisabeth Sofie Jakobsdatter Flor Gjevik
Jens Kristensen Selvåg Lindberg
Margrethe Maria Jakobsdatter Flor Gjevik
Amund Eriksen Tørum Bruholmen
Cornelia Flor Jakobsdatter Gjevik
Nils Justesen Belsvik Eide
Jonas Jakobsen Flor Gjevik
Maren Nilsdatter Fillan
Marit Andersdatter
Henrikka Jakobsdatter Flor Gjevik
Ole Jonsen
Peder Johansen Fausland
Henrik Jakobsen Flor Gjevik
Maren Hansdatter Früchnicht Ulvan
Sara Kjerstine Henriksdatter Flor
Jakob Jonsen Gjevik
Anne Cathrine Johansdatter Gjevik
Anders Bentsen Skaget
Johan Arntsen Skårild
Anders Henriksen Flor
NN
Henning Henriksen Flor, hytteskriver Røros
N N Meintz
Anne Kathrine Henriksdatter Flor
Jonas Colbanisson
Maren Henriksdatter Flor
bakermester Martini
Anna Caisa Andersdatter Floor
Elisabeth Sophia Andersdatter Floor
Jonas Walroth, handelsbokhållare
Brita/Birgitta Regina Andersdatter Floor
Morten Mathias Jakobsen Krogh
Catharina Andersdatter Floor
Catharina Andersdatter Floor
Lars Andreas Anderssen Floor, vice notarie og extra ordinarie kämner ved Stockholms kämnersrett
Andreas / Anders Henriksen Floor, bruksinspektør, overstiger, malmleter
Elisabeth Larsdotter Norman
Magdalena Andersdatter Floor
Jonas Linderström, korpral 1772
Nils Henrik Anderssen Floor
Jonas Anderssen Floor
Chatarina Elisbeth Andersdatter Floor
Elisabeth Margareta Andersdatter Floor
Cornelia Andersdatter Floor
Per Lidsten, kronobefallningsman
Henrik Anders Anderssen Floor, understiger 1787-89 Bielke gruva
Ingrid Jonsdatter
Margareta Nilsdotter Åmann
Elisabeth Sophia Pedersdatter Grue
Anne Kierstina Pedersdatter Grue
Even Jensen Schjelderup
Henrich Pedersen Grue
Abigael Stenetta Junghans
Elisabeth Marie Pedersdatter Grue
Anders Andersen Tranøy
Kirsten Henriksdatter Flor
Peder Benjaminsen Grue, hyttemester
Jens Johan Jensen
Abraham Floer
Elisabeth Sophia Jensdatter
Henrik Jensen
Henrik Jensen
Hans Casper Floer
Jens Tausan Henriksen Floer, hyttebetjent
Riise Christine Kasparsdatter Paust
Anne Henriksdatter Flor
Rasmus Bersvendsen Røseplass
Andreas Pedersen, skomaker
Jens Pe(de)rsen
Johannes Henriksen Flor, stiger
Christian Henriksen Flor
Elisabet Sofia Henriksdatter Flor
NN Olsen, pakkhusforvalter Finnmark
Elisabeth Sophie Henningsdatter Irgens
Henrik Andersen Floer, hytteskriver
Anna Cathrine Irgens
Jens Møller
Hans Henrik Irgens
Margrete Kaarby
Cornelia Henningsdatter Irgens
Ouden With
Joachim Irgens
Christian Ludvig Irgens
Ouden Bastiansen
Maren Margrethe Michelsdatter
Anna Cathrina Michelsdatter
Mentz Christohper Huglichson Mentzonius
Barbara Michelsdatter
Bastian Michelsen With
Maret Sivertsdatter Sjøflot
Marit Augustinusdtter Karlsvik
Peter Michelsen With, gårdmann
Elisabeth Iversdatter Gaas
Michel Bastiansen With
Anne Cathrina Henriksdatter Wulf
Christen Michelsen With
Anne Thorsdatter
Nils Bastiansen With Brønlund
Gjertrud Christine Bastiansdatter
Ingeborg Bastiansdatter
Henning Bastiansen
Beate Antoniette Henningsdatter Irgens
Bastian Michelsen With
Foreldre
Hans Mortensen Wesling, lagmann i Trondheim
Gjertrud Nicolausdatter Rentz
Anna Cathrine Hansdatter Wesling
Henning Johannessen Irgens, bergverksdirektør, bergmester nordenfjells