Personvern
×
Merk: Dette nettstedet bruker informasjonskapsler (cookies).
Merk: Dette nettstedet bruker informasjonskapsler (cookies).
Se retningslinjer
Jeg forstår
Startside
Personside
Etterkommere av Otte Rømer
Skriv ut
Logg inn
Generasjoner
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standard
(current)
Kompakt
Vertikalt
Bare Tekst
Generasjon Format
Tabeller
PDF
NB: Du må kanskje dra eller bla ned for å se hele treet.
Sigrid Ottesdotter Rømer
Svale Ottesen Rømer
Birgitte Iversdatter (Jernskjegg Baden)
Johann Friderichsen Budde
Axel Friderichsen Budde
Helle Friderichsdatter Budde
Ursulla Friderichsdatter Budde
Ellen Friderichsdatter Budde
Sophia Friderichsdatter Budde
Matthias Friderichsen Budde, oberstløytnant
Berthe Margrethe Enevoldsdatter Kaas
Regitze Sophie Ovesdatter Giedde
Elisabeth Caspersdatter von Gersdorff
Axel Georg Jørgen Friderichsen Budde
Ide Sophie Friederichsdatter Budde
Melchior Friederich Friederichsen Budde
Vincents Friederichsen Budde
Armegaard Margrethe von Gabel
Karen Sophie Budde
Paul Olsen Gaarder, kaptein
Frederik Otto Friedrichsen Budde
Anna Sophie Henriksdatter Juel
Friederich Otte Friederichsen Budde, oberst
Ide Sophie Vincentsdatter Bildt
Magdalene Sibylle Wibe
Sophie Amalie Christiansdatter Wibe
Søren Christensen Steen, premierløytnant
Anna Sophie Wibe
Hans Beyer, løytnant
Antoinette Wibe
Mortenus Hechman, løytnant
Anne Christine Wibe
Peder Christiansen Wibe, løytnant
Pernille Andersdatter
Johan Christiansen Wibe, kaptein
Ellen Strømsøe
Christian Pedersen Wibe, kaptein
Alette Pedersdatter
Sophie Amalie Wibe
Anne Catherina Friderichsdatter Budde
Peder Michelsen Wibe, lensherre
Joachim Friderich Vind, baron
Christopher Heinrich Friderichsen Budde, major
Vibeke Margrethe Knudsdatter von Paselich
Reinholdt Frederich Mathiasen Budde
Mathias Jochumsøn Budde, kapteinløytnant
Magdalene Olufsdatter
Reinholdt Friderich Jochumsøn Budde
Anne Sabine Skaktavl
Anne Sophie Skaktavl
Christine Abel Skaktavl
Anne Elisabeth Skaktavl
Torbjørn Skaktavl
Jakob Ulrik Skaktavl
Ove Caspar Skaktavl
Inger Dorte Skaktavl
Jokum Fredrik Skaktavl
Dorothea Joachimsdatter Budde
Enevold Torbensen Skaktavl
Anne Margrete Budde
Elsebe Arentsdatter von Kampen
Johan von Hagen
Malene Arntsdatter von Kampen
Laurs Ottesen af Hevring, handelsmann
Johan Henrick Darjes
Elen Joachimsdatter Budde
Arent Michelsen von Kampen, godseier
Agnete Sofie Joachimsdatter Budde
Joachim Friderichsen Budde, kavaleriløytnant
Agnethe von Horgen
Karen Axelsdatter Urup
Friderich Mathiasen Budde
Jørgen Axelsen Urup, til Bjørkeberga
Anne Holgersdatter Ulfstand, til Bosø Kloster
Godslef Friderichsen Budde
Axel Friderichsen Budde
Anne Helene Georgsdatter von Schultz
Sophia Amalie von Schultz
Peter Pedersen Dreyer, generalvegmester
Mathias von Schultz
Christian von Schultz
Johan Arnold von Schultz, oberst
Johanne Catharine Langeland
Anna Sophie Reinholtsdatter von Hoven
Georg Christian von Schultz, general
Helle Friderichsdatter Budde
Reinholdt von Hoven, generalmajor og godseier
Ellen Friderichsdatter Budde, friherreinne
Christian Diderich von Zernichow, friherre, oberst, felttøymester
Friderich Jacobsen Tostrup, klokker (kapellan?)
Alhed Nielsdatter Koch
Christopher Jacobsen Tostrup, student (1676)
Marcus Jacobsen "Nøhring" (Tostrup), capitaine des armes (øverste underoffiser)
NN
Hans Jacobsen Tostrup, premierløytnant
Marta (Marit) Eriksdatter Løken
Eilerich Jacobsen Tostrup, tiendeinnkrever (?)
Hr. Nicolai (Niels) Jacobsen Tostrup, res. kapellan Grip og Kvernes
Mette Susanne Eilersdatter Schøller
(?Andreas) Christian Nielssen Tostrup, ridefogd
Sophie Christiansdatter Holberg
Jakob Jørgensen Schaar
Dordi Rasmusd. (Oppigard) Løkken
Mette Jørgensd. Schaar
Ole Olsen Damli
Inger Jacobsdatter Tostrup
Jørgen Jørgensen Schaar
Hr. Reinholdt Jacobsen Tostrup, sokneprest Rødøy
Birgitte Pedersdatter Strømer
Jacob Friderichsen "Tostrup" (Budde, til Kvam), kapteinløytnant, kompanisjef og jordeier.
Mette Hansdatter "Tostrup" / "Nøhring"
Anne Margrethe Friderichsdatter Budde
Kaptein, kompanisjef Mathias Eriksen Orning
Anne Axelsdatter Urup
Friderich Godslefsen Budde, til Rødslet (Aalborg), oberst
Helle (Helvig) Axelsdatter Urup
Iver Fredriksen Munk (Lange), til Krogsgaard
Helle Margrethe Thomasdatter Nold
Tønne Jacobsen Huitfeldt
Thomas Nold, lensmann Maglø, kaptein Tøjhuset
Axel Axelsen Urup, til Bæltebjerg
Hoffmesterinne Sidsel Knudsdatter Grubbe
herr Axel Henrichsen Urup
fru Helle Jørgensdatter Marsvin, til Vapnö
Karen Iversdatter Baden (Jernskjegg)
Henrich Erichsen Urup, til Vapnø, Ulen og Skjærsnes, lensherre Stavanger
Ulvhilde Iversdatter (Jernskjegg Baden)
Mads Pedersen Bagge, til Holmegård
Wibeche Beate Bagge, til Holmegaard
Peder Madsen Bagge af Holmegaard
Margrethe Gerlofsdatter Nettelhorst
Birgitte Knudsdatter Wunkesen
Mads Pedersen Bagge, af Holmegaard
Karen Prosdatter Hørby
Knud Knudsen Wunkesen, til Mosbjerggaard
Kristine Iversdatter (Jernskjegg Baden)
Pros Lauridsen Hørby
Oluf Iversen (Jernskjegg Baden)
Jacob Iversen (Jernskjegg Baden)
Volquart Volquartsen Riisbrich
Zilla Volqvartsdatter Riisbrich
Mette Volquartsdatter Riisbrich
Michel Tønnessøn
Mette Christine Ahasverusdatter de Créqui dit la Roche
Salomon Ahasverus Ahasverussøn de Créqui dit la Roche
Cnud Ahasverussøn de Créqui dit la Roche
Ahasverus de Créqui dit la Roche
Anne Knudsdatter Urne
Judithe de Créqui dit la Roche
herr Peder Torbensen Arctander, kapellan
Hr. Peder Lauritsen Scavenius
Karen de Créqui dit la Roche
Christian von Alst
Antonette Augusta de Créqui dit la Roche
Lambert Didriksen
Claus Voigt
Conrad Kaas (mur)
Ahasverus Kaas (mur), kapteinløytnant
Anna Birgitta Scheen
Hartvig Kaas (mur), oberstløytnant
Maria Hansdatter Mangor
Sophie Dorethe Kaas (mur)
Friderich Kaas (mur), godsforpakter
Malene Sibylla de Rodriguetz
Christian Wilhelm Kaas (mur)
Gertrud de Créqui dit la Roche
Wenzel Rothkirch Kaas (mur)
Ahasverus de Créqui dit la Roche, oberstløytnant
Karen Johanne Nielsdatter Lem
Volquart Brodersen Riisbrich
Anna Kristine Blixenkrone
Peder Leganger
Maren Hansdatter Claussen
Hans Blix
Ingeborg Pedersdatter Lem
Hans Claussen
Willum Hermansøn Garmann
Nils Pedersen Lem
Barbara Pedersdatter Hiorth
(?Andreas) Christian Nielssen Tostrup, ridefogd
Sophie Christiansdatter Holberg
Hr. Nicolai (Niels) Jacobsen Tostrup, res. kapellan Grip og Kvernes
professor baron Ludvig Holberg
Karen Pedersdatter Lem
Christian Nilssøn Holberg
Peder Pedersen Lem
Catharina de Créqui dit la Roche
Maren Marie Helene Pedersdatter Lem
Hans Hansen Lillienskiold
Ludvig Pedersen Lem
Gjertrud Arnoldsdatter de Fine
Abel Pedersdatter Lem
Niels Rasmussen Lindegaard
magister herr Peder Nielsen Lem, sogneprest
Abel Ludvigsdatter Munthe
Christopher Christopherssøn Lem
Iver Andersen Lem
Otto Andersen Lem
Ludvig Christoffer Friis Munthe Lem
Magdalene Kristine Mortensdatter Lyng
Christopher Andersen Lem
Anna Boyesdatter Friis
Nils Andersen Lem
Ludvig Andersen Lem
Ingeborg Andersdatter Lem g. Stub
Anders Andersen Lem
Sogneprest Anders Christophersen Lem
Ingeborg Ludvigsdatter Munthe
Karen Pedersdatter Juul
herr Christoffer Nielssøn Lem, sogneprest
Iver Nielssen Lem, foged
Anna Hansdatter
Emmerense Nielsdatter Lem
Mette Pedersdatter (Jernskjegg Baden)
Niels Pedersen Lem
Emerentze Pedersdatter (Jernskjegg Baden), til Fritzø
Hans (Pallesen) van Mehlen
Claus Eilersen Brockenhuus
Iver Pedersen (Jernskjegg Baden), til Fritzø
Peder Iversen (Jernskjegg Baden), til Fritzø
Margrethe Joachimsdatter (Breide)
Karen Olavsdatter Galde
Iver Jensen Baden (Jernskjegg), til Fritsø
Daniel Svensen Galde til Holleby
Olav Svenson Galde til Tomb
Sven Olavson Galde til Tomb
Olav Svendsson Galde, til Tomb og Hovindsholm
Ulfhild Henriksdatter Friis, af Holmegård
Christopher Gautesson Galde, til Aaby
Birthe Bille
Tønne Gautesson Galde, til Nygård, Tomb og Aaby
Abelone Vincentsdatter Lunge (Dyre)
Gaute Svendsson Galde til Nygaard
Berethe Tønnesdatter Viffert
Kirsten Gautesdatter Kane
Svend Galde til Aabygaard
Eline Pedersdatter Griis af Nordrup
Magdalene Pedersdatter Griis af Nordrup
Peder Griis af Nordrup
Arald Gautesson Kane
fru Ingerd Erlendsdatter (Losna)
Salug, Såleig Torsteinsdatter Rømer af Månsta
Gaute Nielsson Kane, til Straum
Torstein Ottesen Rømer
N N
Margrete Ottesdatter Rømer
Gaute Erikson Galtung
Fru Gjertrud Narvesdatter (Rømer)
Magnus Stensson Green, ridder, høvedsmann Stockholms slott. Åbo slott og Bergenhus
Hr. Narve Jacobsen (Rømer)
Philippa Borkvardsdatter Krummedige
Gjertrud Jacobsdatter (Rømer)
Haavard Botolfsen, til Finne
Magnus Hogenskild
Jacob Matssøn (Rømer)
Gjertrud Madsdatter (Rømer)
Olav Ottesson (Rømer)
Margrete Nielsdatter Gyldenløve, godseier
Jens Pallesen Splid Fasti
Gundel Vincentdatter Lunge (Dyre)
Ove Vincentsen Lunge (Dyre)
Helvig Vincentsdatter Lunge (Dyre)
Margrethe Vincentdatter Lunge (Dyre)
Christian Danielsen Bildt till Vrem i Kville
Jöns Danielsen Bildt, till Kåröd
Knud Danielsen Bildt, til Morland
Daniel Knudsen Bildt
Dorothea Jensdatter Bielke, godseier
Sidsel Børgesdatter Juel
Blanceflor Knudsdatter Bildt
Børge Mogensen Juel
Karen Axelsdatter Mowat
baron Ludvig Holgersen Rosenkrantz, til Rosendal Baroni
Karen Knudsdatter Bildt
Axel Andersen Mowat, til Hovland
Knud Danielsen Bildt
Sidsel Romelsdatter Brun
Daniel Ottesen Bildt, til Hafslund
Birgitte Bielke
Blanzeflor Ottesdatter Bildt
Ingeborg Ottesdatter Bildt
Anne Ottesdatter Bildt af Næs, til Kambo
Sigvard Gabrielsen Akeleye
Abel Ottesen Bildt
Knud Ottesen Bildt
Jens Ottesen Bildt, til Hestrup
Otte Gerlofsen Nettelhorst
Mette Ottesdatter Bildt
Gerlof Nettelhorst
Kirsten Ottesdatter Bildt
Axel Georg Jørgen Friderichsen Budde
Ide Sophie Friederichsdatter Budde
Melchior Friederich Friederichsen Budde
Vincents Friederichsen Budde
Armegaard Margrethe von Gabel
Karen Sophie Budde
Paul Olsen Gaarder, kaptein
Frederik Otto Friedrichsen Budde
Anna Sophie Henriksdatter Juel
Ide Sophie Vincentsdatter Bildt
Friederich Otte Friederichsen Budde, oberst
Vincents Ottesen Bildt
Else Andersdatter Friis af Haraldskær
Otte Danielsen Bildt
Inger Jespersdatter Vognsen af Hæstrup
Blanceflor Vincentsdatter Lunge (Dyre)
Daniel Knudsen Bildt, til Abildsgaard & Næs
Abelone Vincentsdatter Lunge (Dyre)
Tønne Gautesson Galde, til Nygård, Tomb og Aaby
Iver Vincenssen Lunge (Dyre)
Anne Vincensdatter Lunge (Dyre)
Kirsten Vincensdatter Lunge (Dyre)
Vincens Vincentsøn Lunge (Dyre)
Eline Nielsdatter Gyldenløve
junker Nils Stensson Sture (Daljunkern)
Helving Nielsdatter Lykke
Jakob Corfitzsen Hardenberg
Niels Nielsen Lykke
Lisbeth Mogensdatter Juel (luel)
Niels Joachimsen Lykke
Johann Friderichsen Budde
Axel Friderichsen Budde
Helle Friderichsdatter Budde
Ursulla Friderichsdatter Budde
Ellen Friderichsdatter Budde
Sophia Friderichsdatter Budde
Matthias Friderichsen Budde, oberstløytnant
Berthe Margrethe Enevoldsdatter Kaas
Regitze Sophie Ovesdatter Giedde
Elisabeth Caspersdatter von Gersdorff
Axel Georg Jørgen Friderichsen Budde
Ide Sophie Friederichsdatter Budde
Melchior Friederich Friederichsen Budde
Vincents Friederichsen Budde
Armegaard Margrethe von Gabel
Karen Sophie Budde
Paul Olsen Gaarder, kaptein
Frederik Otto Friedrichsen Budde
Anna Sophie Henriksdatter Juel
Friederich Otte Friederichsen Budde, oberst
Ide Sophie Vincentsdatter Bildt
Magdalene Sibylle Wibe
Sophie Amalie Christiansdatter Wibe
Søren Christensen Steen, premierløytnant
Anna Sophie Wibe
Hans Beyer, løytnant
Antoinette Wibe
Mortenus Hechman, løytnant
Anne Christine Wibe
Peder Christiansen Wibe, løytnant
Pernille Andersdatter
Johan Christiansen Wibe, kaptein
Ellen Strømsøe
Christian Pedersen Wibe, kaptein
Alette Pedersdatter
Sophie Amalie Wibe
Anne Catherina Friderichsdatter Budde
Peder Michelsen Wibe, lensherre
Joachim Friderich Vind, baron
Christopher Heinrich Friderichsen Budde, major
Vibeke Margrethe Knudsdatter von Paselich
Reinholdt Frederich Mathiasen Budde
Mathias Jochumsøn Budde, kapteinløytnant
Magdalene Olufsdatter
Reinholdt Friderich Jochumsøn Budde
Anne Sabine Skaktavl
Anne Sophie Skaktavl
Christine Abel Skaktavl
Anne Elisabeth Skaktavl
Torbjørn Skaktavl
Jakob Ulrik Skaktavl
Ove Caspar Skaktavl
Inger Dorte Skaktavl
Jokum Fredrik Skaktavl
Dorothea Joachimsdatter Budde
Enevold Torbensen Skaktavl
Anne Margrete Budde
Elsebe Arentsdatter von Kampen
Johan von Hagen
Malene Arntsdatter von Kampen
Laurs Ottesen af Hevring, handelsmann
Johan Henrick Darjes
Elen Joachimsdatter Budde
Arent Michelsen von Kampen, godseier
Agnete Sofie Joachimsdatter Budde
Joachim Friderichsen Budde, kavaleriløytnant
Agnethe von Horgen
Karen Axelsdatter Urup
Friderich Mathiasen Budde
Jørgen Axelsen Urup, til Bjørkeberga
Anne Holgersdatter Ulfstand, til Bosø Kloster
Godslef Friderichsen Budde
Axel Friderichsen Budde
Anne Helene Georgsdatter von Schultz
Sophia Amalie von Schultz
Peter Pedersen Dreyer, generalvegmester
Mathias von Schultz
Christian von Schultz
Johan Arnold von Schultz, oberst
Johanne Catharine Langeland
Anna Sophie Reinholtsdatter von Hoven
Georg Christian von Schultz, general
Helle Friderichsdatter Budde
Reinholdt von Hoven, generalmajor og godseier
Ellen Friderichsdatter Budde, friherreinne
Christian Diderich von Zernichow, friherre, oberst, felttøymester
Friderich Jacobsen Tostrup, klokker (kapellan?)
Alhed Nielsdatter Koch
Christopher Jacobsen Tostrup, student (1676)
Marcus Jacobsen "Nøhring" (Tostrup), capitaine des armes (øverste underoffiser)
NN
Hans Jacobsen Tostrup, premierløytnant
Marta (Marit) Eriksdatter Løken
Eilerich Jacobsen Tostrup, tiendeinnkrever (?)
Hr. Nicolai (Niels) Jacobsen Tostrup, res. kapellan Grip og Kvernes
Mette Susanne Eilersdatter Schøller
(?Andreas) Christian Nielssen Tostrup, ridefogd
Sophie Christiansdatter Holberg
Jakob Jørgensen Schaar
Dordi Rasmusd. (Oppigard) Løkken
Mette Jørgensd. Schaar
Ole Olsen Damli
Inger Jacobsdatter Tostrup
Jørgen Jørgensen Schaar
Hr. Reinholdt Jacobsen Tostrup, sokneprest Rødøy
Birgitte Pedersdatter Strømer
Jacob Friderichsen "Tostrup" (Budde, til Kvam), kapteinløytnant, kompanisjef og jordeier.
Mette Hansdatter "Tostrup" / "Nøhring"
Anne Margrethe Friderichsdatter Budde
Kaptein, kompanisjef Mathias Eriksen Orning
Anne Axelsdatter Urup
Friderich Godslefsen Budde, til Rødslet (Aalborg), oberst
Helle (Helvig) Axelsdatter Urup
Iver Fredriksen Munk (Lange), til Krogsgaard
Helle Margrethe Thomasdatter Nold
Tønne Jacobsen Huitfeldt
Thomas Nold, lensmann Maglø, kaptein Tøjhuset
Axel Axelsen Urup, til Bæltebjerg
Hoffmesterinne Sidsel Knudsdatter Grubbe
herr Axel Henrichsen Urup
fru Helle Jørgensdatter Marsvin, til Vapnö
Henrich Erichsen Urup, til Vapnø, Ulen og Skjærsnes, lensherre Stavanger
Karen Iversdatter Baden (Jernskjegg)
Anne Nielsdatter Gyldenløve
Erich Erichsen Urup, til Ulen
Tønne Jacobsen Huitfeldt
Helle Margrethe Thomasdatter Nold
Sophie Amalie Rosenkrantz
Jacob Andersen Huitfeldt
Elsebe Gabrielsdatter Akeleye
Margerthe Pedersdatter Litle
Anders Claussen Huitfeldt
Hans Pederssøn Litle
Ingeborg Nielsdatter Gyldenløve
Peder Hanssøn Litle, til Foss
NN Nielsen Lykke
Lucie Nielsdatter Gyldenløve
Niels Joachimsen Lykke
Gunild Jensdatter Bielke
Vibeke Jensdatter Bielke
Lucie Jensdatter Bielke
Erik Andersen Hvittenstiern
herr Christian Bielke til Ous, admiral
Jørgen Ottesen Bielke til Kærbygaard, major
Ide Dorothea Rosenkrantz
Otte Hansen Bielke til Saxlund, lensherre
Beate Jørgensdatter Rosenkrantz
Hans Ottesen Bielke til Saxlund, oberstløytnant
Anne Olufsdatter Rytter
Otte Jensen Bielke, til Tøndel
Else Hansdatter Rød, til Lade
Karen Jensdatter Bielke, til Hatteberg
Bertel Lauridsen Hørby
Sophie Amalie Rosenkrantz
Tønne Jacobsen Huitfeldt
Axel Børgesen Rosenkrantz til Örup, oberstløytnant
Elsebe Helvig Huitfeldt
Maren Bielke, godseier
Børge Holgersen Rosenkrantz, til Örup
Jens Ottesen Skade
Mette Sophie Ottesdatter Skade
Sophie Bielke
Otte Christoffersen Skade, til Kjærbygaard, Vallund & Tanderup
Hans Schrøder von Løwenhielm
Ide Sophie Ovesdatter Bielke
Ove Bielke, rikskansler
Maren Jensdatter Juel
Maren Ovesdatter Bielke
Dorothea Bielke
Regitze Ovesdatter Giedde
Hedvig Henrichsdatter Lindenow
Christian Danielsen Bildt till Vrem i Kville
Jöns Danielsen Bildt, till Kåröd
Knud Danielsen Bildt, til Morland
Dorothea Jensdatter Bielke, godseier
Daniel Knudsen Bildt
Gabriel Rosensköld
Sophie Amalie Henriksdatter Bielke
Hans Jørgensen Kaas (mur)
Henrik Bielke, riksadmiral
Edel Christoffersdatter Ulfeldt
Christian Bielke
Elisabeth Bielke
Chr. Fr. Gersdorff, generalmajor
Birgitte Bielke
Daniel Ottesen Bildt, til Hafslund
Jens Daniel von Offenberg
Fredrik von Offenberg, til Tøndel
Sophie Amalie Jørgensdatter Bielke, til Birkendegd
Jørgen Bielke, stattholder
Magdalene Sibylle Gersdorff
Christian Frederik Von Marschalck, godseier og kavallerioffiser
Margrethe Bielke, godseier
Johan Frederik Von Marschalck, rikskansler
Jens Ovesen Bielke, rikskansler
Sophie Henrichsdatter Brockenhuus
Mads Pedersen Bagge, til Holmegård
Wibeche Beate Bagge, til Holmegaard
Margrethe Gerlofsdatter Nettelhorst
Peder Madsen Bagge af Holmegaard
Anne Cathrine Gerlofsdatter Nettelhorst
Christian Gerlofsen Nettelhorst
Regitze/Riise Rasmusdatter Høyer
Carl Nielsen Øen, gårdmann
Mille Johanna Rasmusdatter Høyer
Ole Einersen Honnes
Ole Toresen Ekrem Asmundvåg
Beata Gerlofsdatter Nettelhorst
Rasmus Pedersen Høyer, lensmann
Helle Gundersen Honnes (Hammarvika)
Hans Gerlofsen Nettelhorst, kjøpmann
Salome Margareta Ovesdatter Nettelhorst
Esten Marcussen Vang, skoginspektør
herr Peder Krogh Ovesen, sogneprest
Sophie Jacobsdatter Hersleb
Anne Sophie Ovesdatter Nettelhorst
Mille Beata Ovesdatter Nettelhorst
Jørgen Fredrik Ovesen Nettelhorst
herr Edvard Meyer Ovesen, sogneprest
Helene
Mille Beate Ovesdatter Nettelhorst
Ove Gerlofsen Nettelhorst, handelsborger
Salome Pedersdatter Meyer
Gerlof Jørgensen Parelius
Marit Jørgensdatter Parelius
Povel Ellingsen Holst, borger på Nordvalen
Hans Jørgensen Parelius
Karen Pedersdatter Marcelius
Elen Christine Jørgensdatter Parelius
Fredrik Christian Dreyer
Elen Gerlofsdatter Nettelhorst
Jørgen Clausen Parelius, kjøpmann og proprietær
Gerlof Ovesen Nettelhorst
Mille Hansdatter Bernhoft
Ove Gerlofsen Nettelhorst
?Elen
Hans Gerlofsen Nettelhorst
Viveke Ovesdatter Bielke
Gerlof Nettelhorst
Ove (Åge) Jensen Bielke, til Austråt
Margrethe Clausdatter Thott
Maren Jensdatter Bielke
Mogens Vernessøn Svale, lensherre
Jens Tillufssøn Bielke
fru Ingerd Ottesdatter (Rømer), godseier og lensstyrer
Hr. Niels Henrichsøn (Gyldenløve), rikshovmester
Otte Matssøn (Rømer)
fru Ingeborg Lydersdatter (van Bergen), til Austrått
Mads Jacobsson (Rømer)
Gro Alvsdatter Bolt
Elsebe Ottesdatter Rømer
Jacob Fastulvsson
Otte Rømer
Gertrud til Austraat